Jméno:     Lenka Hrkľová

Projekt:     Komplexní konzultační služby firmám – zavádění flexibilních forem práce v organizacích

 

 

Renata_Bristelova

 

 

Dobrý den paní Hrklová, proč jste se rozhodla začít s vlastním podnikáním nebo o něm uvažujete? Co bylo prvním impulsem?

Chci svou energii věnovat věcem, které mi dávají smysl, mít možnost pracovat odkudkoli a v době, kdy mi to vyhovuje, s kým chci. Takže se podnikání jeví jako nejideálnější varianta.

Jaký produkt či službu nabízíte (či plánujete) nabízet? 

Budu poskytovat komplexní konzultační služby firmám za účelem pomoci při zavádění flexibilních forem práce a podpůrných služeb péče o děti umožňující návrat rodičů na trh práce.

S čím se zatím nejvíce potýkáte (v podnikání či v rodině)?

Zatím jsem své podnikání ještě nerozjela, takže drobným nedostatkem je čas, kterého se mi nedostává – čerstvě jsme se přestěhovali, děti zde budou navštěvovat předškolní a školní zařízení až od září. Jsem stále vytrhávána ze svého „flow“ jejich potřebami .

Začala jste (či jste se rozhodla) podnikat až na mateřské/rodičovské? Jaké to má podle vás výhody?

Nejvíce pracovních i osobních zkušeností jsem nabrala právě díky rodičovství, zároveň se mi změnily jako většině žen, priority. Začít podnikat během rodičovské rozhodně vidím jako ideální čas, neboť nejsme na výsledcích zcela závislí a můžeme si odpilotovat náš záměr v malém měřítku, vychytat mouchy a pak se do toho pustit naplno.

Jak o sobě dáváte vědět zákazníkům? Jaké komunikační kanály se vám osvědčily (facebook apod.)?

Rozhodně budu používat facebook, který nyní využívám ke sdílení tipů na vzdělávací akce (Vzdělávání nejen pro ženy). Plánuji založit si blog a aktivněji využívat LinkedIn. Odborné networkingové akce vidím jako další zajímavou možnost, jak získat relevantní kontakty.

Kdo vám pomáhá s dítětem (dětmi), když potřebujete pracovat? Zapojuje se partner/rodina?

Jsem přes týden s dětmi sama a ani zbytek rodiny není blízko, takže se musím spolehnout sama na sebe. Dcera chodila od 18 měsíců do jeslí – moc si to užívala. Syn měl od 2 let chůvu, jelikož jsem pracovala na částečný úvazek a v okolí nebyla žádná miniškolka, kterou bych mohla využít. S velkým nadšením jsem využívala službu miniškolky v Baby Office – nemusela jsem řešit žádné další přejíždění kvůli pracovnímu místu – vešla jsem do dalších dveří, kde byl coworkingový prostor a ušetřila jsem spoustu času. Měli jsme velké štěstí na kvalitní státní školku.

 

Pokud máte zájem spojit se s paní Veronikou, navázat obchodní jednání či využít nabídky jejich služeb, můžete ji kontaktovat zde:

Telefon:          602 338 809

E-mail:             hrklova@gmail.com

LinkedIn: Lenka Hrkľová

Mise projektu:  Lidé jsou to nejcennější co máte – dejte jim příležitost skutečně sladit osobní a pracovní život a na kladné výsledky nebudete dlouho čekat!