Jméno:      Lucie Frolíková

Projekt:     No Pink No Blue

 

NGiJEKhqAGUPczQuY_DyBpSZvB47Kx3rzjp_o6-Wvs0

 

Dobrý den paní Frolíková,

proč jste se rozhodla začít s vlastním podnikáním nebo o něm uvažujete? Co bylo prvním impulsem?

V době, kdy jsme s partnerem čekali naši první dceru, jsme byli překvapení a zároveň zklamaní z výběru dětského oblečení v ČR. Oblečení je velmi unifikované, genderově silně orientované na skupinu „sladké růžové holčičky“ a „temní, motorům oddaní kluci“. Chyběly nám barvy, nápad, fantazie, radost. Oblékání ve Skandinávii, odkud můj přítel částečně pochází, je zcela jiné. Je v něm spousta zábavy a inspirace nejen pro děti. Myslíme si, že si děti zaslouží originálnější a stylovější módu. Zároveň nám není lhostejné, jak se věci vyrábějí a jaký mají vliv na naše zdraví a zdraví naší planety. Proto jsme se rozhodli zkusit do ČR dovážet skandinávské eko-značky, které vyrábějí dětské barevné a kvalitní oblečení.

Jaký produkt či službu nabízíte?

Barevné, originální, nápadité a stylové dětské eko-oblečení.

S čím se zatím nejvíce potýkáte (v podnikání či v rodině)?

S finančním a časovým deficitem, který bychom rádi do podnikání investovali.

Začala jste podnikat až na mateřské/rodičovské? Jaké to má podle vás výhody?

Jako OSVČ jsem začala působit hned po ukončení VŠ, nicméně ve zcela jiném oboru (lektorka cizích jazyků, překladatelka) a e-shop jsme pořídili až v době mé rodičovské dovolené.

Jak o sobě dáváte vědět zákazníkům? Jaké komunikační kanály se vám osvědčily?

Facebook, PR články, veletrhy, spolupráce s jinými weby zaměřenými na podobnou cílovou skupinu.

Jak vidíte své podnikání nyní a kam chcete směřovat?

Velmi rádi bychom rozšířili sortiment o více zboží a případně i další úžasné značky, od nichž máme nabídky, a zároveň o sobě dali vědět co nejvíce rodičům.

Kdo vám pomáhá s dítětem (dětmi), když potřebujete pracovat? Zapojuje se partner/rodina? Jaké jsou vaše další záliby?

Rozhodně největší podíl patří rodině (babička a partner). Kromě e-shopu souběžně pracuji jako lektorka a překladatelka. Dalšími zálibami je jóga, četba, divadlo. Víc bohužel v současné době nestíhám, máme dvouletou dcerku a další přírůstek na cestě.

Pokud máte zájem spojit se s paní Lucií, navázat obchodní jednání či využít nabídky jejich služeb, můžete ji kontaktovat zde:

Telefon: 603106886

E-mail: lfrolikova@gmail.com

Web: www.nopinknoblue.cz 

Facebook

LinkedIn

Mise projektu: nabídnout dětem a rodičům nápadité, inspirativní, zdravé barevné oblečení podtrhující jejich individualitu